Naujienos

Masinis bėgimas "Aš bėgu"

Data: 2017-04-08

2017 m. balandžio 7 d. Kairių lopšelyje-darželyje vyko masinis bėgimas "Aš bėgu", skirtas Pasaulinei sveikatos dienai paminėti.
Plačiau

Sugrįžę gandrai

Data: 2017-04-06

Kairių lopšelio-darželio "Spindulėlis" grupėse ir kieme įsikūrė sugrįžę gandrai.
Plačiau

Teatro dienos

Data: 2017-04-06

Šiaulių r. Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ darbuotojai, ieškodami naujų ir vaikams patrauklių ugdymo formų, minint tarptautinę teatro dieną surengė projektinę teatro savaitę, kuri apjungė visą įstaigos bendruomenę.
Plačiau

Kovo 11-osios minėjimas

Data: 2017-03-13

Kovo 10 dieną Kairių lopšelio-darželio bendruomenė paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.
Plačiau

Edukacinė veikla "Gudručių" grupėje "Gyvenimo kelias"

Data: 2017-03-13

Šiuolaikinės kartos vaikai žino, kad kūdikėlius atneša ne gandras, jų negalima rasti kopūstų darže arba už tėvelių sutaupytus pinigėlius nusipirkti prekybos centre.
Plačiau

"Žiema, žiema bėk iš kiemo"

Data: 2017-03-13

Šiemet Kairių lopšelis-darželis “Spindulėlis" audringai varė žiemą iš kiemo. Viskas prasidėjo darželio kieme. Susirinko ne tik vaikai, bet ir tėveliai, močiutės, seneliai – visi, kurie jau laukia pavasario.
Plačiau

„Sportuojantis darželietis-būsimas olimpietis“

Data: 2017-03-13

Kairių lopšelis-darželis „Spindulės“ dalyvavo regioniniame priešmokyklinių ugdymo grupių olimpiniame festivalyje „Sportuojantis darželietis-būsimas olimpietis“, kurio tikslas populiarinti olimpines idėjas, formuoti teigiamą...
Plačiau

"Mano Tėvynė - Lietuva"

Data: 2017-02-17

Kairių lopšelio-darželio bendruomenė sveikino Lietuvą su gimtadieniu, pažymėjo vasario 16-ąją. Siekiant žadinti vaikų patriotinius jausmus, turtinti kultūrinę patirtį, plėtoti žinias apie Lietuvą, mažieji ruošėsi šventei,...
Plačiau

Širdelių diena

Data: 2017-02-17

Šv. Valentino diena neaplenkė ir Kairių lopšelio-darželio "Spindulėlis" mažųjų. Vaikai nuo pat ryto iš namų atsineštomis širdelėmis išdabino vienas kitą, auklėtojas ir visus, ką myli.
Plačiau

Projektas "Sveikos akytės-spalvotas pasaulis"

Data: 2017-02-10

Kūno kultūros ir judesio korekcijos mokytoja Ingrida Jasėnaitė ir auklėtoja Dovilė Vaikutienė Kairių lopšelyje-darželyje įgyvendino savaitinį projektą "Sveikos akytės-spalvotas pasaulis".
Plačiau