Naujienos

"Žiema, žiema bėk iš kiemo"

Data: 2017-03-13

Šiemet Kairių lopšelis-darželis “Spindulėlis" audringai varė žiemą iš kiemo. Viskas prasidėjo darželio kieme. Susirinko ne tik vaikai, bet ir tėveliai, močiutės, seneliai – visi, kurie jau laukia pavasario.
Plačiau

„Sportuojantis darželietis-būsimas olimpietis“

Data: 2017-03-13

Kairių lopšelis-darželis „Spindulės“ dalyvavo regioniniame priešmokyklinių ugdymo grupių olimpiniame festivalyje „Sportuojantis darželietis-būsimas olimpietis“, kurio tikslas populiarinti olimpines idėjas, formuoti teigiamą...
Plačiau

"Mano Tėvynė - Lietuva"

Data: 2017-02-17

Kairių lopšelio-darželio bendruomenė sveikino Lietuvą su gimtadieniu, pažymėjo vasario 16-ąją. Siekiant žadinti vaikų patriotinius jausmus, turtinti kultūrinę patirtį, plėtoti žinias apie Lietuvą, mažieji ruošėsi šventei,...
Plačiau

Širdelių diena

Data: 2017-02-17

Šv. Valentino diena neaplenkė ir Kairių lopšelio-darželio "Spindulėlis" mažųjų. Vaikai nuo pat ryto iš namų atsineštomis širdelėmis išdabino vienas kitą, auklėtojas ir visus, ką myli.
Plačiau

Projektas "Sveikos akytės-spalvotas pasaulis"

Data: 2017-02-10

Kūno kultūros ir judesio korekcijos mokytoja Ingrida Jasėnaitė ir auklėtoja Dovilė Vaikutienė Kairių lopšelyje-darželyje įgyvendino savaitinį projektą "Sveikos akytės-spalvotas pasaulis".
Plačiau

EIlėraščių deklamavimo konkursas "Tu pati gražiausia, mano Lietuva"

Data: 2017-02-09

Artėjant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai vasario 16-ajai, Kairių lopšelyje-darželyje "Spindulėlis" vyko ikimokyklinių grupių eilėraščių deklamavimo konkursas.
Plačiau

Rytmetys "Gražiausia abėcėlės raidė"

Data: 2017-02-09

Vasario 6 dieną Kakė Makė pakvietė "Gudručių" grupės vaikus ir pedagogę Almą atvykti į biblioteką.
Plačiau

Edukacinė veikla "Džerio dantys"

Data: 2017-02-08

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Ona Astrauskienė ir personažas krokodilas Džeris atvyko į priešmokyklinę mišraus amžiaus "Gudručių" grupę (pedagogė Alma Šulčienė).
Plačiau

Ebru menas-tapymas ant vandens

Data: 2017-02-08

Kairių lopšelyje-darželyje "Spindulėlis" prasidėjo "Ebru menas-tapymas ant vandens" projektas, skirtas ugdytiniams ir jų šeimoms.
Plačiau

Projektas "„Mažasis žingsneliais link vaiko kalbos pasaulio“

Data: 2017-02-08

Nuo 2016 m. lapkričio mėn. „Kodėlčiukų“, „Naminukų“ grupėse vykdomas projektas „Mažasis žingsneliais link vaiko kalbos pasaulio“.
Plačiau