Ebru menas-tapymas ant vandens

Data: 2017-02-08

Kairių lopšelyje-darželyje "Spindulėlis" prasidėjo "Ebru menas-tapymas ant vandens" projektas, skirtas ugdytiniams ir jų šeimoms.
Plačiau

Projektas "„Mažasis žingsneliais link vaiko kalbos pasaulio“

Data: 2017-02-08

Nuo 2016 m. lapkričio mėn. „Kodėlčiukų“, „Naminukų“ grupėse vykdomas projektas „Mažasis žingsneliais link vaiko kalbos pasaulio“.

Atsisveikinimas su eglute

Data: 2017-02-08

Trys Karaliai aplankė lopšelio-darželio bendruomenę ir dovanojo meilės auksą, maldos smilkalus ir pasiaukojimo mirhttp://istaiga.lt/system/plugins/Tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/imagemanager/files/kairiudarzelis/nuotraukos/IMG_5702.JPGą!

Darbuotojų popietė

Data: 2017-02-03

Kai lopšelio-darželio koridoriais nuošė vaikiško juoko ir klegesio banga, salėje nuaidėjo paskutiniai dainelių akordai, o Kalėdų senelis išdalino vaikučiams geidžiamas ir ilgai lauktas dovanėles, direktorės pavaduotoja ugdymui Vaida...

Kalėdinės pramogos Kairių pagrindinėje mokykloje

Data: 2016-12-22

Gruodžio 22 dieną, Kairių pagrindinės mokyklos bendruomenės kvietimu, priešmokyklinio ugdymo "Gudručių" grupės vaikai ir pedagogės Alma ir Jugina vyko į šventinį renginį.
Plačiau

"Atverkime duris į Kalėdų šventę"

Data: 2016-12-15

Lopšelio-darželio bendruomenė laukdama šv. Kalėdų išmoningai ir kūrybingai puošia erdves.

Adventinės vakaronės

Data: 2016-12-15

Gruodžio 7-13 dienomis grupių bendruomenės rinkosi į adventinius vakarojimus.
Plačiau

Žvakių liejimo pamokėlė "Bityno dovanos"

Data: 2016-12-13

Gruodžio 1-ąją lopšelyje darželyje "Spindulėlis" vyko edukacinė veikla "Bityno dovanos".

Tėvelių profesijos

Data: 2016-12-12

Lopšelio-darželio vaikučiai domisi įvairiomis profesijomis, su kai kuriomis iš jų pavyksta susipažinti ir artimiau.

Išvyka į ŽŪB "Šiladis"

Data: 2016-12-12

Vaikai su pedagogais aptarinėjo įvairias profesijas, darbus, o su ūkio darbais susipažino artimiau.