„Spindulėlio“ gimtadienis

Data: 2016-04-01

Balandžio 1 d. auklėtoja Akvelina Pilipuitienė ir meninio ugdymo mokytoja Jugina Kaminskė pakvietė visus švęsti „Spindulėlio“ gimtadienį.

Lopšelyje-darželyje lankėsi AB „Žemaitijos pienas“ atstovai

Data: 2016-03-31

Kovo 31 d. įstaigoje lankėsi AB „Žemaitijos pienas“ atstovai ir žaismingai vaikams pristatė pieno produktus.

Nuo Verbų iki šv. Velykų

Data: 2016-03-30

Po Verbų sekmadienio lopšelio-darželio bendruomenė gyveno šv. Velykų laukimu.
Plačiau

Rytmetis „Ne aš plaku, verba plaka“

Data: 2016-03-21

Kovo 18 d. lopšelio-darželio ugdytiniai rinkosi į salę, kur išklausė pasakojimo apie Verbų sekmadienį, tradicijas, papročius.

Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ

Data: 2016-03-18

Kovo 14–17 d. mokytojai organizavo veiksmo savaitę BE PATYČIŲ.

Pramoga ,,Kareivėlis būsiu, tėviškėlę ginsiu‘‘

Data: 2016-03-18

Kovo 15 d. „Gudručių“ grupės bendruomenė sugužėjo į pramogą ,,Kareivėlis būsiu, tėviškėlę ginsiu‘‘.
Plačiau

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

Data: 2016-03-10

Kovo 9 d. lopšelio-darželio bendruomenė Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Kairių filiale paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.
Plačiau

Vaikų piešinių paroda „Mano namai – mano tvirtovė“

Data: 2016-03-01

Vasario mėnesį direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vaida Barzdžiuvienė ir auklėtoja Akvelina Pilipuitienė kvietė Šiaulių rajono lopšelių-darželių pedagogus bendrauti ir bendradarbiauti ugdant vaikų pilietiškumą bei tautiškumą,...
Plačiau

Regiono priešmokyklinio ugdymo grupių olimpinis festivalis „Sportuojantis darželietis – būsimas olimpietis“

Data: 2016-02-26

Vasario 26 d. „Gudručių“ grupės ugdytiniai dalyvavo regiono priešmokyklinio ugdymo grupių olimpiniame festivalyje „Sportuojantis darželietis – būsimas olimpietis“.
Plačiau

Eilėraščių deklamavimo konkursas „Tu pati gražiausia, mano Lietuva".

Data: 2016-02-19

Vasario 19 d. „Smalsučių" grupės ugdytinė Fausta Gedvilaitė (auklėtoja Alma Šulčienė) dalyvavo tradiciniame lopšelių-darželių ugdytinių eilėraščių deklamavimo konkurse „Tu pati gražiausia, mano Lietuva".