Lopšelyje-darželyje svečiavosi Amsius

Data: 2015-10-06

Spalio 6 d. lopšelyje-darželyje svečiavosi Lietuvos policijos simbolis ir vaikų bičiulis šuo Amsius.

Mokytojų diena

Data: 2015-10-05

Spalio 5 dieną lopšelio-darželio vaikai ir darbuotojai rinkosi į šventinį rytmetį, skirtą tarptautinei mokytojo dienai paminėti.

Akcija „Rudens šypsena“

Data: 2015-10-02

Spalio 2 d. lopšelyje-darželyje vyko akcija „Rudens šypsena“, skirta tarptautinei šypsenos dienai paminėti.
Plačiau

Judėjimo savaitė ir Diena be automobilio

Data: 2015-09-22

Rugsėjo 22 d. lopšelio-darželio bendruomenė jau trečią kartą dalyvavo tradiciniame bėgime, kurį inicijavo Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Lietuvos olimpinė akademija, bei taip paminėjo Judėjimo savaitę ir Dieną be automobilio.
Plačiau

„Naminukai“ į lopšelį-darželį riedėjo dviratukais

Data: 2015-09-17

Rugsėjo 17 d., prasidėjus Europos judriajai savaitei, „Naminukų“ grupės auklėtoja Vidija Rinkevičienė savo ugdytinius iniciavo į lopšelį-darželį atriedėti dviratukais.

„Gudručių“ grupės išvyka į N. Kasparavičienės sodybą

Data: 2015-09-11

Rugsėjo 10 d. rytą auklėtoja Rajisa Grušienė nudžiugino savo grupės ugdytinius pranešdama žinią, kad „Gudručiai“ yra kviečiami apsilankyti Kairių miestelio gyventojos Nijolios Kasparavičienės sodyboje. Taigi ir šiais mokslo...
Plačiau

Akcija „Darželinukai – už krepšininkų pergales“

Data: 2015-09-04

Rugsėjo 4 d. lopšelio-darželio ugdytiniai prisijungė prie respublikinės akcijos „Darželinukai – už krepšininkų pergales“.

Rugsėjo 1-osios šventė

Data: 2015-09-01

Rugsėjis žengia naują žingsnį, dovanoja mums gražią ir prasmingą šventę, metai iš metų pasikartojančią ir kaskart vis kitokią – Mokslo ir žinių dieną.

Atnaujinta priešmokyklinio ugdymo programa

Data: 2015-09-01

Nuo rugsėjo 1 d. priešmokyklinio amžiaus vaikai bus ugdomi pagal atnaujintą Priešmokyklinio ugdymo bendrąją programą. Kviečiame su ja susipažinti.
Plačiau

Joninių šventė „Vainikėlį pyniau“

Data: 2015-06-25

Birželio 23 d. Šeimininkė (auklėtoja Neringa Kavaliauskienė) pakvietė į tradicinę Joninių šventę „Vainikėlį pyniau“.