Pramoga „Seku seku pasakaitę apie linksmą raganaitę“

Data: 2016-04-13

Balandžio 7 d. „Gudručių“ grupės bendruomenė dalyvavo „raganų puotoje“. Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Rajisa Grušienė plėtodama kūrybines vaikų idėjas organizavo pramogą „Seku seku pasakaitę apie linksmą raganaitę“.
Plačiau

Vaikų priėmimo į įstaigą ir mokesčio už vaikų išlaikymą lopšelyje-darželyje tvarka

Data: 2016-04-13

Pakeisti vaikų priėmimo į Šiaulių rajono savivaldybės ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo grupes ir mokesčio už vaikų išlaikymą Šiaulių rajono savivaldybės ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo grupėse tvarkos aprašai.
Plačiau

Masinis bėgimas „Aš bėgu – 2016“

Data: 2016-04-08

Balandžio 7 d. lopšelio-darželio bendruomenė paminėjo Pasaulinę sveikatos dieną ir dalyvavo sveikatinimo akcijoje „Sveikas vaikas – laimingas vaikas“.

Saugaus eismo diena

Data: 2016-04-07

Balandžio 6-ąją lopšelyje-darželyje paminėta Saugaus eismo diena.

„Spindulėlio“ gimtadienis

Data: 2016-04-01

Balandžio 1 d. auklėtoja Akvelina Pilipuitienė ir meninio ugdymo mokytoja Jugina Kaminskė pakvietė visus švęsti „Spindulėlio“ gimtadienį.

Lopšelyje-darželyje lankėsi AB „Žemaitijos pienas“ atstovai

Data: 2016-03-31

Kovo 31 d. įstaigoje lankėsi AB „Žemaitijos pienas“ atstovai ir žaismingai vaikams pristatė pieno produktus.

Nuo Verbų iki šv. Velykų

Data: 2016-03-30

Po Verbų sekmadienio lopšelio-darželio bendruomenė gyveno šv. Velykų laukimu.
Plačiau

Rytmetis „Ne aš plaku, verba plaka“

Data: 2016-03-21

Kovo 18 d. lopšelio-darželio ugdytiniai rinkosi į salę, kur išklausė pasakojimo apie Verbų sekmadienį, tradicijas, papročius.

Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ

Data: 2016-03-18

Kovo 14–17 d. mokytojai organizavo veiksmo savaitę BE PATYČIŲ.

Pramoga ,,Kareivėlis būsiu, tėviškėlę ginsiu‘‘

Data: 2016-03-18

Kovo 15 d. „Gudručių“ grupės bendruomenė sugužėjo į pramogą ,,Kareivėlis būsiu, tėviškėlę ginsiu‘‘.