Naujienos

2019-08-14 04:08:42

Žolinė – metas, kai susitinka vasara su rudeniu...

Žolinė – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių...

Rugpjūčio 14 dieną, į Šiaulių r. Kairių lopšelį-darželį „Spindulėlis“ darbuotojai ir vaikai rinkosi nešini gėlių, žolelių puokštėmis. Ir štai Žolinių šventės puokščių paroda – spalvota, įvairi ir gausi. Susipažinome su Žolinių šventės tradicijomis, augalų reikšmėmis ir naudingumu sveikatai, žaidėme, dainavome, vaišinomės juoda duonele su medumi, kurią „Žmogus“ ir „Vilkas“ (auklėtojos Neringa ir Akvelina) iškepė, gėrėme gardžią virėjų paruoštą čiobrelių arbatą.

Tad ir Jums linkime susirišti savo gėrybių puokštelę iš vairiausių augalų: gėlių, prieskoninių ir vaistingų žolelių, ką tik iškultų šiųmetinių javų, kuri jums žadės visokeriopą sėkmę, gerbūvį, laimę ir meilę.