Naujienos

2019-03-06 02:03:12

Užgavėnės „Šėlkim dūkim, linksmi būkim“

       Lopšelyje-darželyje „Spindulėlis“ kovo 5  dieną vyko žemės žadinimo šventė – Užgavėnės. Nors oras ir neleido išbėgti į kiemą, visame lopšelyje-darželyje girdėjosi šventinis šurmulys, pokštavimai, žaidimai, rungtynės. Darželyje siautė neklaužada velnias, nuostabios čigonaitės būrė ateinančio pavasario orus, gydytojas visiems tikrino sveikatą, linkėjo gyventi sveikai ir ilgai. O kokios gi Užgavėnės be blynų? Įsijautę į šventinį šurmulį, Užgavėnių dalyviai nepamiršo ir blynų kaulijimo oracijų. Salėje arši kova vyko tarp Lašininio ir Kanapinio. Kaip visada nuliūdęs ir susigėdęs Lašininis išpėdino iš kiemo, kartu išsinešdamas ir žiemą Morę. Po žiemos išvarymo visi šoko, dainavo ir vaišinosi gardžiais čirviniais blynais, arbata. Sveiki sulaukę PAVASARIO!