Naujienos

2015-10-23 10:10:20

Ugdomoji veikla „Mano tėčio pavyzdys kaip man elgtis pasakys“

Spalio 22 d. „Gudručiai“ pakvietė tėčius į ugdomąją veiklą „Mano tėčio pavyzdys kaip man elgtis pasakys“.

Šiais mokslo metais „Gudručių“ grupę lanko net 14 berniukų ir mėgstamiausi jų žaidimai – įvairios kovos (karate, dziudo, bušido ir kt.). Vaikams dažnai nepavyksta susitarti, laikytis taisyklių, saugoti save ir kitą, o jų laisvi žaidimai baigiasi ašaromis. Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Rajisa Grušienė ir judesio korekcijos mokytoja Kristina Janušaitė inicijavo ugdomąją veiklą „Mano tėčio pavyzdys kaip man elgtis pasakys“, kurios tikslas kartu su vaikais aptarti saugų ir garbingą elgesį žaidimuose bei sporte, išbandyti savo jėgas ir parungtyniauti.

Visi dalyvavome „karate dvikovose“ – koja sprogdinome balionus, pritvirtintus prie varžovo kojos, rungėmės „laisvosiose imtynėse“ – bandėme išstumti priešininką iš žaidimo lauko. Patikrinome savo akies ir rankos taiklumą mėtydami kamuolį į krepšį. Tėčiai sužaidė tikrą krepšinį du prieš du. Ilsėdamiesi bandėme užrištomis akimis atpažinti draugus. „Sportininkus“ aktyviai ir emocionaliai palaikė mergaitės. Baigiantis veiklai Laiškanešys (auklėtojos padėjėja Genovaitė Grušienė) įteikė padėkas tėčiams ir nugalėtojų medalius vaikams.