Naujienos

2019-12-01 08:12:43

Tylų vakarėlį skamba lopšinėlė

        Artėjant didžiosioms metų šventėms, gražiam laukimo ir susikaupimo laikotarpiui, Šiaulių rajono Kairių lopšelis-darželis „Spindulėlis“ jau antrą kartą rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinius pakvietė į muzikinį festivalį „Tylų vakarėlį skamba lopšinėlė“. Šiemet į festivalį atvyko solistai, duetai, tercetai, ansambliai bei instrumentinės muzikos atlikėjai iš trylikos įstaigų. Festivalio dalyvius ir žiūrovus linksmino ir užsnūsti neleido Karlsonas ir Mažylis. Šiame festivalyje dalyviai vėl visus stebino savo nuostabiais vaikiškais balseliais, scenine išvaizda ir išmone, žiūrovai entuziastingai palaikė jaunuosius dainininkus, muzikantus ir negailėjo garsių plojimų, o vadovai neslėpė jaudulio dėl savo ugdytinių. Ore tvyrojo teigiamos emocijos, nuoširdumas, žaismingumas ir atsidavimas savo mėgstamam darbui ir, svarbiausia, vaikams. Visiems buvo įteiktos padėkos, saldžios dovanėlės ir renginio rėmėjų atminimo dovanėlės – festivalio tematika dekoruotos pagalvėlės. Šis renginys buvo nuostabus ir puikus būdas sutikti šventinį laikotarpį ir linksma gaida laukti kalėdinio meto.