Naujienos

2015-05-19 05:05:02

Tradicinės grupių bendruomenių šventės

Praėjusią savaitę lopšelyje-darželyje nuvilnijo grupių bendruomenių šventės.

Gegužės 13 dienos pavakarę auklėtojos Akvelina Pilipuitienė ir Justina Lukoševičienė pakvietė „Kodėlčiukų“ grupės tėvelius pasidžiaugti mažiausiųjų pasiekimais. Šventės „Vaikystės spindulėlis“ metu visi drauge peržiūrėjo filmuotą medžiagą, iliustruojančią vaikų kasdieninę veiklą ugdymo įstaigoje, apibendrino vykdytą tarptautinį projektą „Vaiko kelias į gražią kalbą“, žaidė žaidimus, dalinosi šių mokslo metų patyrimu ir įspūdžiais.

Gegužės 14 dieną „Smalsučių“ grupės bendruomenę į darnų ratą subūrė auklėtojos Alma Šulčienė ir Jugina Stapušaitienė. „Smalsučių“ grupės ugdytiniams šventės pavadinimas „Vienas, du  – augti didelis žadu“ skambėjo lyg pasižadėjimas.  Vaikai noriai tėveliams demonstravo savo žinias ir gebėjimus: deklamavo eilėraštukus, inscenizavo I. Bumblauskienės kūrinėlį „Meškiuko gimtadienis“, dainavo daineles, o šokiuose-rateliuose sukosi kartu su tėveliais. Baigiantis šventei auklėtojos visiems įteikė padėkas už dalyvavimą leidyklos „Nieko rimto“ organizuotame piešinių konkurse „Mano sapnas“.

Gegužės 15 dienos rytmetį „Naminukų“ grupės auklėtojos Vidija Rinkevičienė ir Neringa Kavaliauskienė į šventę „Mūsų mažytės dienos“, vykusią Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Kairių filiale, pakvietė ne tik grupės bendruomenę, bet ir kitų grupių vaikus, miestelio gyventojus. „Naminukai“ susirinkusiems parodė spektakliuką „Švarūs dantys – sveiki dantys“, gerą nuotaiką skleidė dainuodami, šokdami, žaisdami.

Dar viena „Gudručių“ grupės šventė „Iš žaislų šalies aš išeinu...“  vyks gegužės 29 dieną, jos metu atsisveikinsime ir į mokyklą išlydėsime mūsų priešmokyklinukus.