Naujienos

2016-06-01 14:01:25

Tradicinė šventė „Eina saulė per pasaulį“

Gegužės 31 dieną lopšelio-darželio bendruomenės nariai, būsimi ugdytiniai ir jų tėveliai rinkosi į tradicinę sveikatingumo šventę „Eina saulė per pasaulį“. Šventės siužetas buvo orientuotas į Olimpines žaidynes, todėl visus dalyvius pasveikino kiškiukai Olimpiukai. Po olimpinės vėliavos įnešimo ir ugnies įžiebimo sekė nuotaikinga mankšta. Vėliau vaikai išsiskirstė į sektorius, kuriuose sportavo ir linksminosi.

Direktorė Dalia Gricienė būsimiesiems ugdytiniams ir jų tėveliams pirmiausia pasiūlė pasidairyti po grupes ir susipažinti su lopšelio-darželio aplinka. Po trumpos ekskursijos mažieji svečiai taip pat įsitraukė į žaidimus.
Laikantis olimpinio principo, jog svarbu ne nugalėti, o dalyvauti, šventėje pralaimėjusių nebuvo. Visų laukė siurprizai ir dovanėlės.