Naujienos

2019-05-15 01:05:08

Tapiserijos kūrybinės dirbtuvėlės

Gegužės 13 d. „Gudručių“ grupės vaikai ir lopšelio-darželio darbuotojai dalyvavo tapiserijos kūrybinėse dirbtuvėlėse. Jų metu susipažinome su tapiserijų (iš pranc. tapisserie – rankų darbo austinis sieninis kilimas) audimo būdu ant mažų rėmelių ir su projekto idėja – kurti savo mažą tapiseriją, kuri taps vieno didelio kūrinio „Tapiserijos mozaika: Lietuva – mano veidas“  dalimi. Su suaugusiųjų  pagalba mažieji kantriai audė 8x8 cm dydžio kilimėlius, į kuriuos „sudėjo“ savo mintis apie Lietuvą, išreikštus per spalvą.

Dėkojame Kauno kultūros centro darbuotojai tekstilininkei Agnietei už suteiktą galimybę sudalyvauti prasmingame projekte ir didžiuojamės, kad mūsų išausti maži kilimėliai, kurie reikalauja daug kruopštumo ir kantrumo, taps vieno didelio kūrinio dalimi ir bus skirti Lietuvai.