Naujienos

2019-01-08 02:01:12

Šventinis rytmetis „Prie naujo metų rato“

          Sausio 7 dieną lopšelio-darželio „Spindulėlis“ bendruomenę sujudino netikėtas šurmulys -  visi buvo kviečiami susirinkti į salę, kurioje graudžiai ašaras liejo Šuniukas (auklėtojos padėjėja Violeta). Nykštukas Tukas (auklėtoja Alma) tuoj išsiaiškino šio liūdesio priežastį. Šunelis apgailestavo, kad visus metus su visais draugavo, o dabar turi užleisti savo vietą šių metų simboliui Paršiukui (meninio ugdymo mokytoja Jugina). Dėkodamas šuniukui už ištikimybę, gerumą, sargumą, paršelis jam  padovanojo kaulą ir paprašė sugrįžti po 12 metų.

          Šia inscenizacija prasidėjo šventinis rytmetis „Prie naujo metų rato“, skirtas šventinio laikotarpio užbaigimui. Pasidžiaugę žaliaskare miško gražuole, pažaidę nuotaikingų žaidimų ir ratelių, vaikai nupuošė eglutę, užgesino žibančias lemputes ir pradėjo naujų metų ratą. Visi vieni kitiems linkėjo gražių, sveikų, turiningų ir kūrybiškų metų, nes nuo šv. Kalėdų iki Trijų Karalių diena pailgėja „per gaidžio žingsnį“, kas simbolizuoja rimtų darbų tęstinumą. Su naujais, ROŽINIO PARŠELIO, metais!