Naujienos

2019-06-07 01:06:37

Sveikatingumo šventė „Eina saulė per pasaulį“

Judėjimas yra labai reikalingas vaikui, o tai neatsiejama lopšelio-darželio „Spindulėlis“ ugdymo dalis. Gegužės 31 d. lopšelio-darželio bendruomenė, būsimi ugdytiniai ir jų tėveliai dalyvavo sveikatingumo šventėje „Eina saulė per pasaulį“, kurioje buvo integruota Specialiosios Olimpiados programos ,,Jaunieji atletai“ baigiamoji šventė. Šventės dalyvius pasitiko ir sveikino linksmai nusiteikusios Boružėlė, Pelytė ir lopšelio-darželio direktorė Dalia. Po olimpinės vėliavos iškėlimo sekė nuotaikinga pievų vabaliukų mankšta, kurią atlikti pakvietė programos „Jaunieji atletai“ dalyviai, parodomoji tradicinio korėjietiško kovos meno Won Hwa Do treniruotė, kurią organizavo Visuomeninės organizacijos „Kovos menų klubas“ treneris Aistis. Išsiskirstę į sektorius, mažieji „persikėlė“ į pievą sportuoti ir linksmai praleisti laiką.

Šventės pabaigoje Specialiosios Olimpiados programos ,,Jaunieji atletai" vaikai apdovanoti medaliais, o kiti dalyviai spalvotais kamuoliukais. Gera būti ir sportuoti kartu.