Naujienos

2018-11-27 02:11:28

Suaugusiųjų mokymosi savaitė: „Lietuva mokosi iš praeities į ateitį“

      Šių metų lapkričio 19-23 dienomis Kairių lopšelis-darželis „Spindulėlis“ dalyvavo Šiaulių rajono Švietimo pagalbos organizuojamame projekte, skirtame suaugusiųjų mokymosi savaitei „Nors aš mažas, bet gudrus, galiu mokyti visus“.

      Lopšelio-darželio „mažieji mokytojai“ - „Kodelčiukai“ mokė tėvelius žaisti lietuvių liaudies žaidimus ir žaidinimus. „Naminukų“ grupės „mažieji mokytojai“ kartu su tėveliais keliavo į sveiko maisto karalystę ir mokėsi dėlioti sveiko maisto piramidę, mokėsi žaisti stalo, lietuvių liaudies žaidimus, mokėsi lankstyti iš popieriaus paukščiukus. „Smalsučių“ grupės mažieji pravedė tėveliams įvairias mokomąsias veiklas: „Aš esu aš“, „Paskaičiuokim“, „Dainuokim kartu“, „Linksmoji abėcėlė“, „Piešti mums visiems smagu“. „Gudručių“ grupės „mažieji mokytojai“ tėveliams siūlė įvairią pažintinę, patirtinę, meninę veiklą. Savo „mokiniams“ rekomendavo išbandyti Jonely priemones: piešti ant šviečiančio molberto, žaisti su dėže-lagaminu, smagiai panaudoti imitacinius medinius žaisliukus žaidžiant kinetiniame smėlyje, veikti su kūrybiniais pilstymo rėmeliais,  mokėsi žaisti šaškėmis ir domino.

      Visi „mokiniai“ ir „mokytojai“ buvo apdovanoti šypsenėlėmis - vieni už mokymą, kiti už gerai įsisavintas žinias. Įdomi veikla suteikė visiems naujų potyrių ir džiugių emocijų veikiant kartu.