Naujienos

2019-10-16 04:10:51

Sporto šventė „Guminio bato diena“

 Spalio 11 d. lopšelyje-darželyje „Spindulėlis“ vyko Specialiosios Olimpiados programos „Jaunieji Atletai“ sporto šventė „Guminio bato diena“, kurios tikslas - sudominti vaikus ir specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius vaikus žaidimine veikla, skatinant fizinį lavinimą, pažintinę veiklą bei socialinę plėtrą. Sporto šventė prasidėjo linksma ir nuotaikinga „žvirblių“ mankštele, kuri perteikė vaikams judesio žavesį, skatino teigiamas emocijas, nuteikė smagioms užduotims, žaidimams. Išsiskirstę į sportinius sektorius, mažieji dalyvavo įvairiose sportinėse veiklose: įveikė spalvotus guminių batų ėjimo, bėgimo takelius, kaštonais mėtė ir smūgiavo į taškuotus guminių batų taikinius, žaidė judrųjį žaidimą „Kliuksi batai“.

Kiekvienas Specialiosios Olimpiados programos „Jaunieji Atletai“ dalyvis buvo apdovanotas atleto medaliais, o kiti dalyviai skaniausiais pasaulyje vaisiais. Gera užimti vaikus tinkama žaidybine veikla bei per Specialiosios Olimpiados veiklas supažindinti vaikus su sporto pasauliu. Mūsų jaunieji atletai vadovaujasi Specialiosios Olimpiados šūkiu: leiskite man laimėti, bet jei man nepavyks, paskatinkite mane siekti pergalės!