Naujienos

2019-05-20 04:05:22

Sporto sveikatinimo šventė „Judėjimo džiaugsmas“

Gegužės 16 dieną lopšelio-darželio „Spindulėlis” „Gudručių“ grupės vaikai dalyvavo Šiaulių rajono mokyklų, teikiančių ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, ugdytinių sporto šventėje „Judėjimo džiaugsmas“, kuri vyko Meškuičių  miestelio parke.  Šventė skirta paminėti vietovardžių metus. Atvykusius mažuosius sportininkus pasitiko šventės personažai: Varlytė, Musmirė ir Meškutis. Sporto šventė prasidėjo komandų eisena. Olimpinę vėliavą įspūdingai įnešė Naisių žirgyno sportininkės. Entuziastingai pasimankštinę, vaikai  keliavo po sportinius „kaimus ir miestelius“. Po žaidybinės veiklos, sporto šventės dalyviai apdovanoti padėka ir saldžiomis dovanėlėmis. Dėkojame šventės organizatoriui Šiaulių r. Meškuičių lopšeliui-darželiui už gražią sporto šventę.