Naujienos

2019-12-12 02:12:56

Skaitymo pramogėlė „Kai tylus vakaras ateina...“ Kairių bibliotekoje

Gruodžio 10 dieną „Smalsučių“ grupės vaikai ir auklėtojos vyko į Kairių biblioteką, kurioje buvo organizuota garsinio skaitymo pramogėlė „Kai tylus vakaras ateina...“. Bibliotekininkė Ramutė skaitė vaikams pasakas, kurių mažieji mėgsta klausyti tyliais ir ramiais advento vakarais. Atsidėkodami už šiltą priėmimą, vaikai surengė mini koncertą: deklamavo eilėraščius, dainavo daineles  ir  bibliotekoje surengė „Smalsučių“ grupės vaikų ir auklėtojų kalėdinių darbelių parodą – dovaną „Ištiesk gerumo delnus“. Šios mielos miniatiūros bus padovanotos bibliotekos lankytojams kaip mažos kalėdinės dovanėlės. Grįžtant į lopšelį-darželį pasidžiaugėme šventiškai papuošta Kairių miestelio Kalėdine eglute.