Naujienos

2015-03-09 11:03:07

Seminaras „Tikslingas logopedinių pratybų turinio parinkimas įgyvendinant kalbos ugdymo modelį“

Kovo 5 d. lopšelyje-darželyje rinkosi Šiaulių rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų logopedai. Logopedė metodininkė Daiva Urbonienė kolegoms vedė seminarą  „Tikslingas logopedinių pratybų turinio parinkimas įgyvendinant kalbos ugdymo modelį“. Renginio metu dalintasi gerąja darbo patirtimi, skaitytas pranešimas „Tikslingas logopedinių pratybų turinio parinkimas įgyvendinant kalbos ugdymo modelį. Atvejo analizė“, parodytos filmuotos logopedinės pratybos.

 Svečiams buvo pristatytos tarptautinio ilgalaikio kūrybinio projekto „Vaiko kelias į gražią kalbą“ įgyvendinimo akimirkos.  „Kodėlčiukų“ grupės  auklėtojos  Dainora Kuprienė ir Akvelina Pilipuitienė pakvietė logopedus pasigrožėti viena iš įgyvendintų projekto priemonių – kūrybinių darbelių paroda „Žaliosios varlytės ir jų draugai“. Projekto partneriai iš Daugėlių ir Meškuičių lopšelių-darželių pasidalino savo patirtimi, pristatė atvežtus „Vaikų linkėjimus draugams“.