Naujienos

2015-03-27 05:03:52

Savaitė be patyčių

Kovo 23−27 dienomis lopšelio-darželio bendruomenė prisijungė prie respublikinės akcijos „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Visą savaitę lopšelyje-darželyje vyko įvairūs renginiai. Pirmąją akcijos dieną grupėse vaikai diskutavo ir aptarė kylančias konfliktines situacijas, mokėsi suvaldyti emocijas, elgtis taip, kad visiems, kurie yra šalia, būtų gera. Kūno kultūros veikloje pratinosi draugiškai žaisti, laikytis žaidimo taisyklių, pagelbėti silpnesniam, paguosti, jei nepasisekė. Antradienį meninio ugdymo mokytoja organizavo muzikinę-kūrybinę veiklą „Tegul skamba draugystės dainos“. Vaikai linksmai žaidė muzikinius ratelius, dalijo draugams šypsenas ir šiltus apsikabinimus. Savaitės viduryje paminėjome tarptautinę teatro dieną ir kūrėmė Draugystės dėlionę" iš teatro etiudų. Ketvirtadienį vaikai žiūrėjo animacinius filmukus „Bjaurusis ančiukas“, „Gaidelis ir spalvos“, analizavo  personažų elgesį, jį vertino. Savaitę pabaigėme rytmečiu  „Šypsena – draugystės pradžia“. Jo metu pasižadėjome gerbti visus žmones ir kiekvienam buvo įteiktas simbolinis balionėlis-šypsniukas.