Naujienos

2015-09-01 10:09:16

Rugsėjo 1-osios šventė

Rugsėjis žengia naują žingsnį, dovanoja mums gražią ir prasmingą šventę, metai iš metų pasikartojančią ir kaskart vis kitokią – Mokslo ir žinių dieną.

 Nuo ankstyvo ryto prakiuręs dangus sutrukdė visiems susirinkti į vieną didelį būrį lopšelio-darželio kieme, todėl kiekviena grupė šventė savo mažoje bendruomenėje. Grupėse aidėjo vaikų juokas ir šurmulys: čia mėgstamus žaislus atrado sugrįžę vaikai, nedrąsiai įsikibę į mamos ar tėčio ranką žvalgėsi naujokai, tai nerimastingai, tai paskatinančiai bendravo suaugusieji. Kiekvienoje grupėje apsilankė ir sveikinimo žodį tarė lopšelio-darželio direktorė Dalia Gricienė, o visus pasinerti į stebuklingą vaikystės pasaulį pakvietė Spinduliukas (auklėtoja Justina Lukoševičienė), „Gudručių“ grupės ugdytiniai Deivina Griniūtė, Matas Skeivys, Akvilė Mačiūnaitė, Enrikas Karpas padeklamavo eilėraštukų. Visi Spinduliukui pažadėjo laikytis taisyklių, elgtis draugiškai ir nesipykti.

Kiekvieni mokslo metai – tai naujos galimybės. Džiaugiamės vėl susitikę, tikimės tobulėti ir augti kartu.