Naujienos

2016-02-26 02:02:07

Regiono priešmokyklinio ugdymo grupių olimpinis festivalis „Sportuojantis darželietis – būsimas olimpietis“

Vasario 26 d. „Gudručių“ grupės ugdytiniai: Ugnė Balčiūnaitė, Deimantas Janilaitis, Akvilė Jonaitytė, Enrikas Karpas, Matas Kulikauskas, Akvilė Mačiūnaitė, dalyvavo regiono priešmokyklinio ugdymo grupių olimpiniame festivalyje „Sportuojantis darželietis – būsimas olimpietis“ (pedagogės: Rajisa Grušiene, priešmokyklinio ugdymo pedagogė, Kristina Janušaite, judesio korekcijos mokytoja). Radviliškio sporto arenoje vaikai linksmai lenktyniavo ir varžėsi su bendraamžiais iš Naujosios Akmenės, Šeduvos, Radviliškio, Joniškio, Šiaulių. Ryžtingai nusiteikę ir sukaupę jėgas „Gudručiai“ įveikė visas kliūis ir užduotis. Festivalyje pralaimėjusių nebuvo, visi dalyviai apdovanoti taurėmis, diplomais, saldžiais medaliais.