Naujienos

2018-11-08 04:11:03

„Pyragų diena“ – pasidalinkime gabalėliu gerumo

        Šių metų lapkričio 6 dieną lopšelis-darželis „Spindulėlis“ pakvipo pyragais. Auklėtoja Vidija pakvietė darželio bendruomenę prisijungti prie „Išsipildymo akcijos 2018“ iniciatyvos „Pyragų diena“.

       Nuo pat ryto į grupes rinkosi vaikai su tėveliais nešini nepaprasto grožio, skanumo ir skirtingų receptų pyragais. Pedagogai su vaikais kalbėjo, dalinosi savo mintimis, išgyvenimais apie atjautą, gerumą sunkiai sergantiems vaikams.  Visa darželio bendruomenė noriai vaišinosi pyragais ir dosniai aukojo sunkiomis ligomis sergantiems vaikams. „Pyragų dienos“ metu paaukota 180 eurų.

      Tikimės, kad ši iniciatyva taps gražia įstaigos tradicija, vienijančia vaikus, tėvus, įstaigos bendruomenės narius. Ačiū už Jūsų gerumą.