Naujienos

2019-04-12 01:04:36

Projekto „Auginkim sveikatos daigelį“ tęstinumas

Vykdant projektą „Auginkim sveikatos daigelį“ balandžio 3 d. vyko virtualus susitikimas tarp lopšelio-darželio „Spindulėlis“ „Gudručių“ ir Kauno lopšelio-darželio „Daigelis“ “Bitučių“ grupės vaikų ir pedagogų. Mažieji dalinosi savo kasdieniniais džiaugsmais ir rūpesčiais. Kauniečiai pristatė pačių pagamintą savo darželio maketą, pasakojo apie įstaigoje vykstančias veiklas bei užsiėmimus, siuntė sveikinimus draugams. „Gudručiai“ pasakojo „Bitutėms“ apie darželio gimtadienio šventę, apie tai, kaip  kas rytą smagiai mankštinasi ir su džiaugsmu laukia didžiosios pavasario šventės – Velykų. Savo mažiesiems bičiuliams „Gudručių“ grupės vaikai nusiuntė filmuotą linksmąją mankštelę ir pasiūlė pasimokyti pratimų, kad susitikę galėtų drauge pasimankštinti. Nekantriai lauksime kitų susitikimų...