Naujienos

2018-12-19 02:12:45

Projektas "Ėsk, karvute, žalią šieną..."

           Gruodžio 18 dieną priešmokyklinio ir ikimokyklinio mišraus amžiaus „Gudručių" grupės vaikai ir auklėtoja Alma dalyvavo jau tradicija tapusiame garsiniame knygų skaityme įgyvendinant projektą „Ėsk, karvute, žalią šieną...". Vaikai klausėsi lietuvių liaudies pasakos „Sigutė", kurią skaitė bibliotekininkė Ramutė, savarankiškai domėjosi karvutės Mamulės Mū nuotykiais. 

            Artėjant didžiosioms Šv. Kalėdų  šventėms, Kairių bibliotekoje surengta „Gudručių" grupės bendruomenės kūrybinių darbelių paroda „Ant balto debesėlio sėdėjo angeliukas...". Mieli, trapūs darbeliai „nutūpė“ ant eglės šakų, pasklido po knygų lentynas, iš aukšto žvelgė į mažuosius bibliotekos lankytojus. Angeliukai nebegrįš į mūsų darželį - jie „nuskris" į Kairių miestelėnų namus kaip mažytė kalėdinė dovana. Iki Trijų Karalių šventės bibliotekos patalpose veiks pedagogės Almos Šulčienės asmeninė angelų kolekcija „Angele sarge, man paskirtasis..." Maloniai kviečiame ją aplankyti.