Naujienos

2018-12-15 08:12:32

Projektas „Auginkime sveikatos daigelį"

   Rudenį pas mus viešint Kauno lopšelio-darželio „Daigelis“ pedagogams toliau pratęsėme bendradarbiavimą įgyvendinat projektą "Auginkime sveikatos daigelį". Gruodžio 12 dieną įvyko virtualus pokalbis Skype erdvėje tarp Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis" „Gudručių“ ir Kauno lopšelio-darželio „Daigelis" „Bitučių" grupės vaikučių ir pedagogių. Mažieji bičiuliai siuntė vieni kitiems sveikinimus, deklamavo eilėraščius, pasakojo apie  pasiruošimą kalėdinės eglutės šventei. Kauniečiai nudžiugo gavę mūsų „siuntinuką – dovanėlę“ ir, praskleidę paslapties šydą, prašė laukti jų išsiųsto siurprizo. Pedagogės linkėjo baigti senus metus be rūpesčių, o naujus pradėti optimizmo, vilties ir gerų norų įgyvendinimo gaidelėmis...

       Tai ne tik naudingas, bet gražus ir šiltas bendro projekto "Auginkime sveikatos daigelį" tęsinys.