Naujienos

2019-01-14 01:01:19

Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

           Ankstyvas sausio 11-osios rytas lopšelyje-darželyje prasidėjo visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija", kurios metu dešimčiai minučių buvo užgesintos šviesos ir languose uždegtos žvakelės tragiškiems 1991 m. sausio 13-osios įvykiams atminti, simbolizuojančios gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. primindamos šios dienos svarbą.  Ši pilietinė iniciatyva Lietuvoje vyksta jau dvyliktą kartą. Sausio 13-oji visiems laikams įrašyta į mūsų tautos istoriją kaip Laisvės gynėjų diena. Todėl šią žinią, mes, suaugusieji, turime perduoti patiems mažiausiems Lietuvos piliečiams. Siekiant mažose širdelėse įskiepyti  vienybės ir pasididžiavimo jausmą grupėse vykdėme pokalbius apie Sausio 13-osios įvykius, kūrėme  pasakojimų knygą, gaminome ir spalvinome neužmirštuoles.