Naujienos

2015-06-11 06:06:45

Piešinių konkursas „Sportuoju visur ir visada“

Lietuvos olimpinė akademija (LAO) balandžio–gegužės mėnesiais  visoms Lietuvos ikimokyklinėms įstaigoms organizavo piešinių konkursą „Sportuoju visur ir visada".  Organizatoriai sulaukė daugiau nei  600 piešinių. Tarp jų buvo ir penkių „Smalsučių“ grupės ugdytinių (auklėtoja Alma Šulčienė) kūrybiniai darbeliai. Vaikai savo piešiniuose vaizdavo įvairias sporto šakas, žaidimus, kitas aktyvias pramogas. 

Nugalėtojams išrinkti buvo sudaryta kompetetinga komisija – Lietuvos edukologijos universiteto dailės katedros vedėja docentė Giedrė Riškutė-Karinauskienė, profesorius Ričardas Bartkevičius bei LEU dailės katedros dėstytojai Rokas Dovydėnas ir Vaižgantė Kunigunda Dineikaitė. Komisija įvertino piešinio spalvas, judesio išraišką, ar darbas atliktas savarankiškai, ir išrinko 40 orginaliausių darbų. Džiaugiamės, kad tokiais pripažinti ir „Smalsučių" grupės ugdytinių darbeliai: Lėjos Stanelytės „Sportiniai šokiai su lankais" ir Šarūno Juknevičiaus „Rytinė mankšta - gera dienos pradžia". Laureatams skirtos LAO dovanos: kuprinėlės, pieštukų ir flomasterių rinkiniai.