Naujienos

2019-06-28 10:06:26

Pėsčiųjų žygis „Sveikatos lobio beieškant“

Birželio 26 d. lopšelio-darželio „Spindulėlis“ priešmokyklinio ir ikimokyklinio mišraus amžiaus „Gudručių“ grupės vaikai Kairių pušyne dalyvavo pėsčiųjų žygyje „Sveikatos lobio beieškant“. Šio žygio tikslas – stiprinti vaikų fizinę ir psichinę sveikatą, skatinti norą bendrauti ir bendradarbiauti, pajaučiant bendros veiklos  malonumą ir atsakomybę už save ir kitus.

Pušyne mažieji iškylautojai atliko bendrojo lavinimo pratimus „Keliaujame kartu“: ieškojo lobio, tyrinėjo, žaidė su virvėmis, dalyvavo estafetėse su aitvarais, braidė Kairių ežere, skanavo sveikų užkandžių, gėrimų, klausėsi gamtos garsų, piešė ant popierinių rankšluosčių. Žygio metu vaikus pradžiugino pažintis su ežero gyventojais – ančių šeimyna. Smagiai, turiningai ir prasmingai praleidę laiką, grįžome į lopšelį-darželį.