Pažintinė – edukacinė išvyka į ,,Raibą plunksną“

Saulėtas birželio rytas ikimokyklinio amžiaus ,,Smalsučių“ ir ,,Gudručių“ grupių vaikams prasidėjo džiugia nuotaika – kieme jų laukė geltonas Kairių jungtinės mokyklos autobusėlis, kuris vaikus išvežė į įspūdingą pažintinę – edukacinę išvyką į Bertužių kaime įsikūrusią įvairių paukščių ir gyvūnų karalystę ,,Raiba Plunksna“. Gyvūnų ir paukščių apsuptyje vaikus smalsiai pasitiko ožiukų šeimynėlė, iš tolo ,,sveikinosi“ ilgakakliai stručiai, didžiulio dėmesio sulaukė gražuolis povas. Gyvūnai ir vandens paukščiai mielai vaišinosi vaikų atsineštais daržovių skanėstais. Išvykos metu ugdytinai sužinojo įdomių ir neįtikėtinų dalykų apie gyvūnų gyvenimo įpročius, pajuto artimą ryšį su gyvąja gamta.