Naujienos

2019-03-28 11:03:29

Pasaulinė Žemės ir Vandens dienos

Lopšelis-darželis „Spindulėlis“ paminėjo Pasaulinę Žemės ir Vandens dienas.

Kovo 15-22 d. dalyvavome akcijoje „Apvalykim mus supančią aplinką“, kurios metu prisidėjome prie aplinkos ir surinkome bei išvežėme 400 kg. elektroninių atliekų.

Kovo 21 d. vaikai ir tėveliai nuo pat ankstyvo ryto ragavo įvairių skonių vandenį, aptarė jo svarbą žmogui. Vėliau mažuosius tyrinėtojus „Profesorius“ ir jo „Padėjėjas“ sukvietė į tyrinėjimų laboratoriją. Vaikai atliko įvairiausius bandymus su vandeniu, prieskoniais, dažais, sąvaržėlėmis, balionais ir pan. Po rimtos ir prasmingos veiklos, išbėgę į pavasarėjantį kiemą, mažieji mankštinosi, lenktyniavo estafetėse, žaidė judriuosius žaidimus. Personažas Žemė pasakojo apie gamtą, jos išsaugojimą, vaikai žemei pasižadėjo tausoti, mylėti ir saugoti ją. Vėliau mažieji tvarkė aplinką ir puošė įstaigos medelius pačių pagamintomis gėlėmis iš antrinių žaliavų. Tikimės,  kad savo mažais darbeliais  prisidėsime prie aplinkos puoselėjimo ir saugojimo.