Naujienos

2019-10-20 09:10:55

Miego terapijos savaitė

         Nuo senų senovės įvairių tautų liaudies kūryba, išminčių posakiai, poetų eilės patvirtina, kad vienas iš didžiausių fiziologinių žmogaus poreikių yra miegas, kuris yra būtinas visapusiškai sveikam organizmo funkcionavimui. Tad ir Kairių lopšelyje-darželyje „Spindulėlis“ spalio 14-18 dienomis organizuota miego terapijos savaitė. Auklėtojos su vaikais diskutavo apie miego naudą sveikatai, įvairiomis  dailės priemonėmis dekoravo pagalvių ir pižamų trafaretus. Prieš pietų miegą dainavome lopšines, o auklėtojų padėjėjos pavirto į šauniausius „miego“ pasakų personažus.

Miego savaitės kulminacija - pramoga „Sapnadienis“. Pramogos metu vaikai ir auklėtojos pramogavo pasipuošę savo spalvingomis pižamomis, o miego personažai Sapniukai mažiesiems dar kartą priminė miego svarbą, kartu su vaikais atliko mankštelę „Pagalvėlės“, žaidė pagalvių mūšį bei statė iš pagalvėlių miego pilis ir organizavo  pižamų madų šou. Pasigrožėję vienas kito nuostabiomis pižamomis ir sapningai nusiteikę keliavome į sapnų karalystę. Sapnadienis buvo įdomi, netradicinė, ugdanti kūrybiškumą ir išradingumą pramoga!