Naujienos

2018-12-27 01:12:06

Kūrybinės dirbtuvėlės „Parsinešk Kalėdinę šilumą į savo namus“

        Kalėdos – tai laikas, kai Kalėdų senelis skrenda rogėmis per žvaigždėtą dangų ir neša visiems dovanas... Pati geriausia dovana Kalėdoms – būvimas kartu...

      2018 m. gruodžio 20 dieną lopšelio-darželio administracija visus darbuotojus pakvietė pradėti  kelionę Kalėdų link dalyvaujant kūrybinėse dirbtuvėlėse „Parsinešk Kalėdinę šilumą į savo namus“. Skamban kalėdinei muzikai visi kartu dekoravome kalėdinius sausainius sau ir savo artimiesiems, o balti kaip sniegas arbatos puodeliai kiekvieno rankose virto tikrais meno šedevrais... Girdėjosi žodžiai: „gražu, nuostabu, žaisminga, prasminga, originalu, paslaptinga, žavu... labai, labai  patiko...“ Kol mūsų kūriniai džiuvo, vaišinomės imbierine arbata ir imbieriniais sausainukais, vieni kitiems linkėjome šventes ir Naujuosius metus pasitikti su gera nuotaika, puikia energija, tvirta sveikata ir pozityvumu. Nuoširdus kūrybinis darbas, nuoširdūs linkėjimai ir kalėdomis kvepianti arbata sušildė, besibaigiančių metų rūpesčiai pasimiršo ir tikimės, kad namo visi grįžo kupini kalėdiškai šventiškos nuotaikos.

       Atrodo tai paprasti dalykai, bet visi jie sujungia ir stiprina santykius, net jei kartais požiūriai ir nuomonės išsiskiria, visi šie dalykai nuteikia pozityviai bendrystei, gerai emocijai ir ramiam, gražiam laukimui... Tad švęskime dalindami džiaugsmą, dovanodami meilę ir dėkodami už ateinantį Naujų Metų laiką. Džiugių ir prasmingų Jums švenčių.