Naujienos

2016-10-05 12:10:37

"Keliauk sumaniai, gyvenk sveikai"

"Ryto rato" metu  vaikai diskutavo, kaip jie šį rytą atvyko į darželį. Vieni pasakė, kad juos atvežė tėveliai mašina, kiti - kad atėjo pėstute. Paklausus, ar pastebėjo kelio ženklus, esančius kelyje iki darželio, dauguma tylėjo. Taigi, buvo gera proga išeiti pasivaikščioti pagrindine gatve ir praktiškai susipažinti su kelio ženklais. Gudručiai "ėmė" interviu iš Kairių miestelio gyventojų, tuo juos maloniai nustebindami. Vaikai klausė, kam reikalingi atšvaitai, kokiu paros metu jie turi būti nešiojami, kam reikalingas šviesoforas, prašė įvardinti jo spalvų reikšmes. Už teisingus atsakymus kiekvienas praeivis buvo apdovanotas lankstinukais apie saugų elgesį gatvėje. Priėjus Plento gatvės sankryžą, vaikai aptarė pėsčiųjų perėjos reikšmę. Auklėtoja Alma parodė vaikams, kaip teisingai reikia ja eiti. Dabar vaikai pastebės, kad kelyje "Darželis - Namai" yra daug kelio ženklų, kurie yra svarbūs ne tik vairuotojams, bet ir pėstiesiems. Po pietų miego mažieji keliauninkai piešiniuose pavaizdavo tai, ką šią dieną išmoko apie saugų eismą, kelio ženklus.