Naujienos

2017-05-21 08:05:45

Judėjimo džiaugsmo tradicija tęsiasi

Gegužės 18 d. Kairių pagrindinės mokyklos stadione vyko tradicinė sporto šventė „Judėjimo džiaugsmas“, kurią organizavo Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius ir Kairių lopšelis-darželis „Spindulėlis“. Į šventę atvyko 340 Šiaulių rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir bendrojo ugdymo mokyklų mišrių priešmokyklinio ugdymo grupių bei Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinių. Šventėje dalyvavo 20 įstaigų. Šių metų šventė buvo skirta sporto metams paminėti.

Sporto šventės „Judėjimo džiaugsmas“ tikslas buvo sutelkti ikimokyklinukus judėjimui, ugdant sportinius, bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus, pratinant rodyti pastangas, gerbti save ir kitus, džiaugtis bendra veikla.

Dalyvius pasitiko šventės talismanai: Saulutė (auklėtojos padėjėja G. Grušienė), Kiškiukai Olimpiukai (ugdytinis E. Janilaitis, kūno kultūros mokytoja I. Jasėnaitė, meninio ugdymo mokytoja J. Kaminskė) ir Ąžuolas (LTeam simbolis). Įnešus Olimpinę vėliavą ir uždegus olimpinę ugnį, šventės dalyviai buvo pakviesti prasimankštinti ir parungtyniauti. Savo jėgas vaikai galėjo išbandyti krepšinio, šaudymo, mažojo futboliuko, tinklinio, gimnastikos, galiūnų sporto, žolės riedulio, plaukimo, bėgimo su kliūtimis sektoriuose. Šventės metu netrūko ir siurprizų. Kartu su vaikais mankštinosi ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės Zoknių užkardos šuniukas, šventės uždarymo metu buvo paleisti taikos balandžiai.

Šventei baigiantis mažiesiems sportininkams buvo įteikti Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus padėkos raštai ir saldūs prizai, o Kiškiukai Olimpiukai visus apdovanojo sportinėmis taurėmis. Kairių lopšelis-darželis „Spindulėlis“ olimpinę vėliavą perdavė kitų metų sporto šventės „Judėjimo džiaugsmas“ organizatoriams – Aukštelkės mokyklai ir Kurtuvėnų mokyklai-daugiafunkciui centrui. 

Šventės kulminacija – kareiviškos košės ir arbatos ragavimas, kurią išvirė ir kareiviška mašina atvežė Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės Zoknių užkardos pasieniečiai.

Už geranorišką pagalbą ir paramą šventės organizatoriai dėkoja Lietuvos Tautiniam Olimpiniam Komitetui, Šiaulių rajono visuomenės sveikatos biurui, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės Zoknių užkardai, Aukštaitijos krepšinio mokyklai, Kairių pagrindinės mokyklos bendruomenei ir Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ tėveliams.

Toks košės gardumas, arbatos kvapnumas... Ir aš ten bėgau, šokau, sportavau ir su Jumis savo įspūdžiais pasidalinau!