Naujienos

2018-11-17 05:11:32

JonEly žaislai ir priemonės lopšelyje-darželyje „Spindulėlis“

Žinant vaikų smalsumą, norą viską išbandyti, suteikti vaikui daugiau laisvės, siekdami užtikrinti kokybišką įvairiapusį vaiko ugdymą(si) lopšelis-darželis „Spindulėlis“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su UAB „Eventus Group“, kurie gamina JonEly prekinio ženklo edukacinius žaislus ir reprezentuoja atsakingą, išradingą, kūrybiškumą skatinantį požiūrį ir padeda atrasti naujas erdves per žaidimą, mokymą(sį) ir emocijas. 

Kurdami darbelius neįprastomis priemonėmis, eksperimentuodami, vaikai atranda pasaulį naujai, patiria džiugių akimirkų. Veikdami su JonEly priemonėmis vaikai atsipalaiduoja, leidžia laisvai lietis savo fantazijai, ugdosi kaip kūrėjai. Darbo procese persipina patirtis ir pažinimas, džiaugsmas ir ramybė, saviraiška ir kūrybiškumas.