Naujienos

2018-11-18 09:11:22

Išvyka į Šiaulių apskrities vyriausiojo komisariato Saugaus eismo klasę

         Lapkričio 16 d. lopšelio-darželio „Spindulėlis“ mišraus priešmokyklinio amžiaus „Gudručių“ grupės ugdytiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje Šiaulių apskrities vyriausiojo komisariato Saugaus eismo klasėje. Užsiėmimo metu vaikučiai susipažino su pagrindiniais kelių eismo taisyklių reikalavimais. Pareigūnė Kristina pademonstravo eismo saugumo užtikrinimo priemones, patarė kaip saugiai pereiti gatvę reguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje ar užmiesčio kelyje, demonstravo šviesą atspindinčias liemenes, aiškino atšvaito dėvėjimo taisykles. Vaikai atsakinėjo į klausimus, susijusius su eismo saugumu, o už teisingus atsakymus ir aktyvų dalyvavimą mažieji apdovanoti prizais: knygelėmis, atšvaitais, liemenėmis. Auklėtojai Almai skaitant saugaus eismo priesaiką, mažieji pasižadėjo atsakingai ir saugiai elgtis kelyje.

          Į namus vaikai grįžo puikios nuotaikos, įtvirtinę žinias apie saugų eismą.