Naujienos

2019-09-30 02:09:22

Iniciatyvos „Vaisių, daržovių nauda sveikatai“ renginiai

2019 m. rugsėjo 23-27 dienomis Šiaulių r. Kairių lopšelyje-darželyje „Spindulėlis“ vyko iniciatyvos „Vaisių, daržovių nauda sveikatai“ renginiai, kurios tikslas buvo atkreipti dėmesį į šviežių vaisių, daržovių ir fizinio aktyvumo naudą žmogaus sveikatai.

Sveikatinimo savaitė prasidėjo rudens gėrybių paroda „Rudenėlis atkeliavo“, kurias gamino vaikučiai su tėveliai. Grupėse buvo įrengti visos dienos vitaminų ir energijos šaltinio „Žaliojo kokteilio“ kampeliai, kuriuos galėjo ragauti lopšelio-darželio bendruomenė. Vaikučius visą savaitę lankė personažai Zuikutė ir Morkytė, kurios supažindino mažuosius su įvairiausiais vaisiais ir daržovėmis, ragavo juos, aptarė jų naudą žmogui, svarstė kokius patiekalus galima pasigaminti iš jų. Zuikutė ir Morkytė pakvietė vaikus dar ir pasimankštinti - „Ša, prasideda mankšta!”.

Turiningai savaitei besibaigiant buvo apdovanoti parodos „Rudenėlis atkeliavo” laimėtojai ir dalyviai, o virėjos vaikus vaišino morkų, obuolių, burokėlių sulčių kokteiliais.

Visa savaitė buvo turininga, prasminga ir smagi, o svarbiausia, kad jos metu papildėme savo vitaminų atsargas.