Naujienos

2016-04-22 12:04:20

Idėjų mugė „Ugdymo turinio praturtinimas projektine veikla“

Balandžio 21 d. lopšelyje-darželyje vyko Šiaulių apskrities ikimokyklinio ugdymo pedagogų edukacinės patirties sklaidos renginys – idėjų mugė „Ugdymo turinio praturtinimas projektine veikla“. Įstaigos pedagogai ir svečiai, iš kitų Šiaulių rajono lopšelių-darželių, dalinosi sėkmingos projektinės veiklos patirtimi: rodė ugdomąsias veiklas, skaitė pranešimus, demonstravo įvairias edukacines priemones. Renginyje dalyvavo viešnios iš Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos. Vaikų literatūros skyriaus vedėja Aldona Šiaulienė pristatė skaitymą su mirioramomis, o Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Nijolia Kasparavičienė apžvelgė naujausią literatūrą ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo klausimais. Idėjų mugės dalyviai turėjo galimybę apsilankyti Nijolios Kasperavičienės įkurtame „Ramunyne" ir pamatyti jos surinktą kolekciją.