Naujienos

2015-09-11 05:09:35

„Gudručių“ grupės išvyka į N. Kasparavičienės sodybą

Rugsėjo 10 d. rytą auklėtoja Rajisa Grušienė nudžiugino savo grupės ugdytinius pranešdama žinią, kad „Gudručiai“ yra kviečiami apsilankyti Kairių miestelio gyventojos Nijolios Kasparavičienės sodyboje. Taigi ir šiais mokslo metais tęsis „Gudručių“ ir Nijolios Kasparevičienės draugystė.

Ši išvyka – tai savaitės temos „Rugsėjis atveria rudens vartus“ plėtotė, galimybė vaikams natūralioje aplinkoje aiškintis ir tyrinėti metų laikų kaitą, pirmuosius rudens požymius. Atvykusių į sodą vaikų laukė staigmena – pats Ruduo (auklėtojos padėjėja Genovaitė Grušienė), kuris kvietė susipažinti, pažaisti ir pramogauti. „Gudručiai“ neįprastoje „scenoje“ parodė V. V. Landsbergio pasakos „Ruduo“ inscenizaciją. Vėliau mažieji bėgiojo, laipiojo sodybos žaidimų aikštelėje. Atsisveikindami „Gudručiai“ išklausė išminties simbolio – pelėdos – linkėjimų būti smalsiems, išradingiems, kūrybingiems.