Naujienos

2018-12-19 01:12:23

Edukacinė muzikinė programa „Įsileisk Kalėdų šviesą“

            Kalėdos – viena ryškiausių ir įsimintiniausių metų švenčių...   ​

          Nuo pat ankstyvo ryto lopšelyje-darželyje „Spindulėlis“ vyravo pakili nuotaika – laukėme Kalėdų senelio. Vaikučius salėje pasitiko Snieguolė su savo palyda: rožiniu paršiuku ir žaliaskare eglute. Mažieji dainavo, žaidė, šėliojo, deklamavo eilėraštukus, užsidėję burtininko skraistę, kūrė įvairiausius stebuklus. Į svečius atskubėjo ir kempiniukas plačiakelnis, kuris vaikams telefonu padėjo susisiekti su Kalėdų seneliu. Kiek džiaugsmo ir nuostabos buvo mažiesiems, kai ragelyje išgirdo nykštuko balsą, kuris pranešė nuostabią žinią – „Kalėdų senelis jau sėdi rogėse ir keliauja pas vaikučius“. O kokia šventė be stebuklo - Kalėdų senelio ir dovanų... Dėkojame Lauros studijai už dovanotą šventę.

         Linkime kiekvienam sulaukti nors ir mažyčio Kalėdinio stebuklo.