Edukacija ,,Lauko edukacinių erdvių kūrimas ir kūrybiškas jų naudojimas ugdymo(si) procesui organizuoti“

Paskutinėmis vasaros dienomis Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ darbuotojai keliavo po Šilutės kraštą. Nuostabus ir saulėtas oras leido džiaugtis nuostabia gamta, ekskursijomis, edukacijomis ir sutiktais žmonėmis. Išvyka prasidėjo susipažinimu su Šilutės miestu, lopšeliu-darželiu, jų aplinkų pritaikomumu vaikų ugdymo procesui. Aplankėme ir didžiausią salą Lietuvoje – Rusnę, o vėliau bandėme įveikti 180 laiptelių Rambyno kalną. Aktyviai, įdomiai, turiningai šiltoje bendrystėje praleistas laikas išlieka ilgam. Dalinamės akimirkomis iš pažintinės – edukacinės išvykos po Šilutės kraštą.