2019-03-28 02:03:08

„Draugiškoji SEU olimpiada „Dramblys“

Kovo 18 d. lopšelyje-darželyje „Spindulėlis“ startavo Lietuvos Socialinio emocinio ugdymo asociacijos „Draugiškoji SEU olimpiada „Dramblys“. Priešmokyklinio ir ikimokyklinio mišraus amžiaus „Gudručių“ grupės vaikams suteikta galimybė ugdyti(s) 5 pagrindines socialines emocines kompetencijas. Atliekant olimpiadai skirtas užduotis skatiname ne konkurenciją, bet dalijimąsi, gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, mokymąsi vieniems iš kitų, draugiškų santykių skatinimą bei saugios aplinkos kūrimą. Užsiėmimuose vaikai mokosi kaip reikia elgtis kai supyksti, kaip spręsti konfliktus, kaip suprasti ką jauti. Tai puiki proga bendrauti ir bendradarbiauti pedagogams su tėvais, vaikais, o galbūt ir seneliais.