Naujienos

2019-09-23 00:00:00

Akcija „Visa Lietuva šoka"

Smagi ir turininga akcija „Visa Lietuva šoka“ įsisuko ir į Šiaulių r. Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ kiemą. Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Kairių filialo direktorė Danutė ir meno vadovas Gediminas visus susirinkusius – vaikučius, tėvelius, lopšelio-darželio darbuotojus, žvejų klubo „Kairiai“ narius, miestelio gyventojus – pakvietė susiburti į ratą ir pasimokyti šokti tradicinių lietuviškų šokių. Kai kurie dalyviai, jau susipažinę su šia tradicija, liaudies šokiu, savo pavyzdžiu rodė žingsnių, judesių, laikysenos plonybes, o tie kas nemokėjo, susiradę partnerius visai nesunkiai kartojo ir mėgavosi šokio žingsneliais ir judesiu. Tad vieningai ir pašėlusiai įsisukome viename, bendrame, visus susiejančiame šokio sūkuryje. Ir kaip iniciatyvos organizatoriai sako: ypač svarbu, kad tas smagumas, gėris ir pati laimė auga iš savų šaknų, kiekvienam suprantamos savos kultūros.