Naujienos

2019-04-25 06:04:07

Akcija „Tylos stebuklinga versmė“

Lietuvių liaudies patarlė byloja, kad „Tyla - gera byla“. Būtent tyloje mūsų klausa geriausiai girdi. Kitu atveju  tampame produktyviais triukšmo vartotojais.

Balandžio 25 dieną visi susirinkome į sporto salę, kurioje su vaikais klausėmės natūralių gamtos garsų: paukščių čiulbėjimo, vandens čiurlenimo, jūros ošimo, lietaus ir griaustinio garsų. Mokėmės pajausti tylos naudą nekalbėdami, bet judesiais išreikšdami paukščius, jūros ošimą, lietų ir griaustinį. Kūno kultūros mokytoja vaikus, mokytojas mokė jogos pratimų asanų, „keliavo“ į „Tylos pilį“, žaidė ramius žaidimus. Keletą minučių buvome visiškoje tyloje naudodami vienkartinius ausų kamštukus, nes tyla sveikatos garantas. Šios tylios akcijos rezultatus vainikavo vaikų tyla, susikaupimas, ramus, tylus balso tonas... Šššššššš... tyliau...