Naujienos

2019-12-15 09:12:29

Adventinės vakaronės lopšelyje-darželyje „Spindulėlis“

         Ilgi gruodžio vakarai nuteikia laukimui. Laukimui kažko nepaprasto, stebuklingo.  Jau tapo gražia tradicija Advento laikotarpiu susirinkti visų grupių bendruomenėms į adventinius grupių vakarojimus, kurių tikslas -  perteikti advento tradicijas ir papročius, juos puoselėti, suartinant visus, pasidovanojant sau nuostabių akimirkų, uždegant šiltas ugneles visų širdyse. Keturis gruodžio vakarus rinkosi pavakaroti „Smalsučių“, „Kodėlčiukų“, „Gudručių“ ir "Pabiručių“ grupių bendruomenės. Skambant kalėdinėms dainoms buvo žaidžiami liaudies žaidimai, rateliai, deklamuojami eilėraščiai, menamos mįslės, atliekami įvairūs burtai, diskutuojama apie gerumą, gražų bendravimą.

         Šis vakaras suartino lopšelio-darželio bendruomenę, kiekvieno širdyje uždegė šiltas gerumo ugneles ir leido pajusti tikrąją adventinio laikotarpio prasmę.