Aplinkosauginio projekto „Žaidžiame ekologiją – žinau, noriu sužinoti, sužinojau“ vykdymas

Įgyvendinant Šiaulių rajono savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo lėšomis finansuojamą aplinkosauginį projektą „Žaidžiame ekologiją – žinau, noriu sužinoti, sužinojau“ jau nuo ankstyvo pavasario Šiaulių r. Kairių lopšelio-darželio ,,Spindulėlis“ grupėse buvo įrengti augalų daiginimo žalieji kampeliai, o gegužės mėnesį paauginti daigai perkelti į lauko erdves: pakeltas lysves, augalų lovelius, šiltnamį, jų žemę patręšiant kompostinėje paruoštu kompostu. Vaikai, padedami suaugusiųjų, noriai prižiūri pasodintus augalus šiltnamyje: juos laisto, purena žemę ir pan. Mažieji daržininkai prižiūri ir „Močiutės gėlių darželį“, skirtą augalams, augusiems močiučių gėlynuose prisiminti (mėta, serentis, ežiuolė, raktažolė, nasturta ir kt.). Veikla darže, sode, gėlynuose vaikų yra labai mėgiama. Sėjant ir prižiūrint daržovių sėjinukus, daigus, prižiūrint gėlių darželį, laistant ir laukiant derliaus, vaikai įgijo tiek teorinės, tiek praktinės patirties, aplinkosauginių žinių.